Філософія маленьких кроків: як iphone 14 PRo турбується про ваш комфорт

413

Після презентації нового покоління айфонів мережею прокотився цілий шквал сумнівів, чи справді можна вважати лінійку “новою” адже зміни не завше очевидні. То ж чи варто витрачатись на останню модель і що насправді змінилось?

Якщо ви давно слідкуєте за брендом “Apple” чи користуєтесь його продуктами, то напевно знаєте, що вони не схильні перевантажувати свої пристрої неймовірною кількістю функцій чи шокувати неперевіреними ідеями. Їхню стратегію скоріше можна описати як постійне самовдосконалення та усунення недоліків, бути зручним, концентруючись на головному.

13, 14… а є різниця?

Якщо покласти поруч iphone 13 та iphone 14, то вони можуть здатися ідентичним, тільки й того, що остання модель трошки товстіша, на кілька грамів легша, і батарея має працювати на пару годину чи дві довше, а замість сталі для оформлення корпусу використали титан. Більш того, процесор використано той самий, що й в iphone 13 Pro. Одне з вагомих покращень — графічний чіп, але, щоб помітити їх різницю в роботі, доведеться скористатись лише якимись спеціальними додатками, а не під час щоденного використання. Зовсім інша справа — модель iphone 14 Pro, яка може приємно вразити кількома цікавими нововведеннями. А придбати цю яскраву новинку можна швидко і легко на сайті AppleRoom.

Прогресивні кроки та маленькі покращення моделі 14 Pro

Найважливіша інформація переїхала на Dynamic Island — саме таку назва дістала нова організація простору на екрані. Датчики розпізнавання обличчя та камера, які раніше взагалі жодним чином не задіювались і були лише мало активною чорною смужкою, тепер стали заледве не центром взаємодії зі смартфоном. Саме тут тепер відображаються головні сповіщення, і звідси можна керувати значною кількість програм: перемикати музику, встановлювати чи вимикати таймер, відповідати на дзвінки, дізнаватися кількість заряду та чи підключені навушники. Зазвичай Dynamic Island це вузенька смужка, яка інформує, коли і яким буде наступний поворот в вашому маршруті, чи скільки ще чекати на завантаження файлів. Однак довге натиснення активує його і перетворює в міні панель керування за необхідності навіть кількома задачами водночас.

Інше довгоочікуване покращення — режим Always On, який позбавить необхідності щоразу вручну перевіряти сповіщення та повідомлення на пристрої. Але якщо ви потребуєте конфіденційності, і волієте й далі переглядати наявність вхідних сповіщень самостійно, то виробник залишив можливість вимкнути цю функцію в налаштуваннях, що в свою чергу, заощадить заряд і продовжить час роботи пристрою.

Камера. Несподівано замість звичних 12 Мп модель отримала аж 48 Мп, що помітно вплинуло на деталізацію зображення. Можливо не одразу зауважити різницю в фотографіях, зроблених моделями iphone 13 Pro та 14 Pro в умовах гарного освітлення, але під час зйомки в приміщеннях чи проти сонця наочною стає різниця в якості передачі кольорів та контрастності. І безперечно, фронтальній камера нового продукту Apple буде складно скласти конкуренцію, вона продовжує бути однією з кращих на ринку.

Можна також багато говорити, що оперативна пам’ять збільшилась на 2 Гб, про нові процесори Apple Bionic A16, про покращену роздільність здатність екранів і 4К відтворення графіки, і частоту оновлення екрану 120 Hz, що в цілому збільшує продуктивність пристрою, але, будемо відверті, буває складно оцінити під час щоденного використання.

Ці, на перший погляд, мало вагомі зміни те, що забезпечує максимальний комфорт користування і змушує мільйони людей щороку з нетерпінням чекати нових презентацій бренду. Створює унікальну інтуїтивну зрозумілу систему, до якої так легко звикнути і так складно буває перейти до чогось іншого.

Предыдущая статьяНовый регулятор вместо защиты украинцев сможет «кошмарить» бизнес, – Ассоциация ритейлеров Украины
Следующая статьяВ Раду вызвали руководство Минобороны из-за скандала с закупкой продуктов для ВСУ