Наркотики, незареєстрована зброя й валюта: що виявило НАБУ під час обшуків у запорізьких посадовців (ФОТО)

115

З самого ранку у приміщеннях міськради, Запорізькій обласній військовій адміністрації, складах й за місцем проживання підозрюваних співробітник НАБУ та СБУ проводили обшуки. ТОПпосадовців підозрюють у привласнення гуманітарної допомоги, яку передавали мешканцям Запорізькій області починаючи з лютого. Слідчі проводять понад 20 обшуків у Запоріжжі.

В СБУ повідомляють, що під час обшуків виявили речовини схожі на наркотики (їх направили на експертизу), незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї, а також велику кількість готівки.

Слідство триває за трьома статтями Кримінального кодексу.

Відзначимо, що про обшуки зранку повідомив депутат міськради Михайло Прасол. Він написав, що обшуки проводяться у кабінетах в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва, його заступника Анатолія Васюка.

«Прямо зараз детективи НАБУ проводять обшуки у кабінеті секретаря ЗМР Куртєва та заступника Васюка», – написав він.

Згодом інформацію про обшуки підтвердив й сам Куртєв у телеграм-каналі.

У соцмережах писали про обшуки у заступниці голови ЗОВА Злати Некрасової та депутата облради 8 скликання Віктора Щербини.

Предыдущая статьяГосдеп назвал, кто в Кремле отвечает за «референдумы» в Украине
Следующая статьяУкраинская теннисистка победила на турнире серии Grand Slam