Запорізька АЕС знову знеструмлена: пального вистачить на 15 діб — розпочався зворотний відлік часу

69

Через обстріли росіян ввечері 2 листопада знову пошкоджено 2 останні високовольтні лінії зв‘язку ЗАЕС з українською енергосистемою. З 23:04 станція повністю знеструмлена, та увімкнулись всі 20 дизель-генераторів. Зараз схема живлення власних потреб ЗАЕС оптимізована. В роботі 9 генераторів. Енергоблоки 5 та 6 переводяться в холодний стан.

«Пального для роботи дизель-генераторів в режимі повного знеструмлення ЗАЕС залишається на 15 діб. Розпочався зворотний відлік часу», — зазначили в Енергоатомі.

Через окупацію й втручання представників Росатому в роботу станції, можливості української сторони в підтримці ЗАЕС в безпековому режимі значно обмежені.

Предыдущая статьяПрезидент и глава Минобороны Греции прибыли в Киев
Следующая статья«Украинцы – это свет для всего мира и поддержка экономического фронта», – Александр Усик и Parimatch обратились к миру на Web Summit 2022